1. Dzisiaj [niedziela] jest ostatni dzień kolędy w naszej parafii. Dodatkowa kolęda odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia, lub w innym uprzednio umówionym terminie. Z serca dziękujemy wszystkim parafianom za serdeczne przyjęcie kolędników, modlitwę, gościnę i rozmowy oraz wsparcie ministrantów.
  2. Taca kolędowa będzie w przyszłą niedzielę. Bardzo dziękujemy za wszelkie złożone ofiary.
  3. Na stoliku pod chórem znajdują się biuletyny kolędowe z listem ks. abp. Adama Szala do wiernych.
  4. Dzisiaj [niedziela] o godz. 15:30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Dziewczęcej Służby Maryjnej. W przyszłą niedzielę, 15 stycznia, również o godz. 15:30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu młodzieży ze wspólnoty MAGIS. Serdecznie zapraszamy
  5. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *25 Pani Marii Herbut, *26 Pani Anny Żmuda, *2 Pana Daniela Boronia.

W tym tygodniu odszedł do Pana nasz parafianin śp. Eugeniusz Leń. Wieczne odpoczywanie…