1. W poniedziałek adorację Najświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej poprowadzi wspólnota Effata. We wtorek nowenna do Matki Bożej w ramach nabożeństwa majowego o 17:30. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 16:30. 
  3. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek, 16 maja, święto św. Andrzeja Boboli, jezuity, męczennika, patrona Polski. Z tej okazji msza święta o godzinie 7.00 zostanie odprawiona w kaplicy św. Andrzeja Boboli.  
  4. Zapraszamy do centrum „Pod Parnasem”, gdzie można zaopatrzyć się między innymi w różne książki poświęcone św. Andrzejowi Boboli.
  5. W piątek 20 maja o godz. 15:30 odbędzie się Koncert Majowy w wykonaniu uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej I st. w Starej Wsi. Serdecznie zapraszamy.
  6. W sobotę 21 maja po mszy świętej wieczornej odbędzie się koncert pod tytułem „Od serca dla Mamy” w wykonaniu pp. Tomasza Wolaka i Jana Kłoskowskiego. Przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy do amfiteatru, w razie niepogody występ odbędzie się w bazylice. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłym tygodniu, w sobotę wieczorem i niedzielę, po mszach świętych zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Liturgicznej Służby Ołtarza.
  8. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za złożony dar ołtarza. Tym darem jest mszał z którego już odprawiana jest Eucharystia oraz akolitki.
  9. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *13 Pani Aleksandry Boroń, *14 Pani Zofii Zygmunt, *6 Pana Tadeusza Bogackiego