1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. We wtorek nowenna do Matki Bożej w ramach nabożeństwa majowego o 17:30. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 16:30.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek, 9 maja, uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, w sobotę, 14 maja, święto św. Macieja, apostoła.
  4. Podczas tacy kolędowej i z ofiar, które napływały w późniejszym czasie, zostało zebrane na cmentarz parafialny ponad 43 tyś zł. W ramach planowanegodokończenia kładzenia kostki brukowej na cmentarzu zostało zakupione 700 metrów kostki za ponad 28 tyś zł. Informacja o planowanym rozpoczęciu prac na cmentarzu zostanie przekazana w późniejszym terminie. Dodatkowo do kaplicy cmentarnej zostały zakupione dwa duże obrazy: Jezusa Miłosiernego i Matki Boskiej Starowiejskiej.
  5. Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Przemyskiej zaprasza na warsztaty dla małżonków pt. Kochajmy od nowa. Warsztaty odbędą się 14 maja 2022 r. w Przemyślu. Więcej informacji na stronie Archidiecezji.
  6. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *11 Pani Zofii Cyran, *12 Pani Heleny Dydek, *5 Pana Grzegorza Prajsnar