1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. We wtorek nowenna do Matki Bożej będzie wyjątkowo w ramach nabożeństwa majowego o godz. 16:30. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. Modlitwa za Ojczyznę zostanie odmówiona w ramach nabożeństwa majowego. W środę św. Floriana, patrona strażaków. W tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy w modlitwie o strażakach z OSP Stara Wieś. W czwartek święto Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. W piątek święto świętych apostołów Filipa i Jakuba.
  4. W czwartek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Rano odwiedzimy chorych z komunią świętą. Spowiedź przed każdą mszą. Dodatkowa msza o godz. 16:30.
  6. Sobota, 7 maja, jest I sobotą miesiąca. W tym dniu rozpoczynamy nowennę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi, która będzie odprawiana w każdą I sobotę miesiąca aż do października. Rano zapraszamy na różaniec o godz. 7:30 oraz na mszę o godz. 8:00. Po mszy św. wieczornej odbędzie się procesja różańcowa ulicami Starej Wsi, od bazyliki do klasztoru sióstr. Procesję poprowadzą mężczyźni skupieni wokół akcji Męski Różaniec. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach.
  7. W przyszłą niedzielę, 8 maja, na mszy świętej o godz. 10:30, dzieci klas III przystąpią do I Komunii. Aby zapewnić miejsce rodzinie i gościom w kościele, prosimy, aby wyjątkowo w ten dzień wybrać inną godzinę mszy świętej.
  8. Burmistrz Brzozowa zaprasza seniorów do skorzystania z taksówki społecznej i bezpłatnego transportu do Regionalnego Centrum Pamięci Kard. Karola Wojtyły w Pastwiskach. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 maja. Więcej info na plakacie i stronie Urzędu Miejskiego w Brzozowie.
  9. Zapraszamy do sklepiku Pod Parnasem, gdzie można zakupić m.in. prezenty na I Komunię.
  10. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *9 Pani Stanisławy Dżoń, *10 Pani Heleny Sobaś, *4 Pana Mariana Dydka.