1. W poniedziałek adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej poprowadzi wspólnota Effata. We wtorek nowenna do Matki Bożej o godz.17:45. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30. 
  2. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia. Zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o godz. 15:00. Zachęcamy do codziennego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.
  3. Spotkanie przed Pierwszą Komunią Świętą dla rodziców dzieci klas III odbędzie się w poniedziałek o godz. 17.00 w CSK.
  4. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, w środę św. Piotra Kanizjusza SJ, doktora kościoła, w piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.      
  5. W niedzielę, 1 maja, rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W naszym kościele od poniedziałku do soboty nabożeństwo jest o godz. 17:30 a w niedziele o 16:30. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.   
  6. Do naszej wspólnoty zakonnej dołączył o. Ludwik Ryba, który m.in. będzie pomagał w naszej bazylice. Witamy serdecznie i życzymy o. Ludwikowi błogosławieństwa Bożego.
  7. Zapraszamy do centrum „Pod Parnasem”, gdzie w sklepiku można nabyć m.in. pamiątki i prezenty na Pierwszą Komunię Świętą.
  8. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *7 Pani Marii Fiejdasz, *8 Pani Henryki Zaręba, *3 Pana Mariana Żmudy