1. Bóg zapłać za ofiary na renowację kaplicy św. Andrzeja Boboli. W dalszym ciągu można je składać w dużej skarbonie pod chórem.
  2. Serdecznie dziękujemy rodzinie, która ufundowała podstawę pod monstrancję. W czasie poniedziałkowych adoracji Najświętszy Sakrament będzie teraz bardziej widoczny.
  3. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w czwartek o 17:30. Po Mszy spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o godz. 16:30. Spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  5. W sobotę Msza dla pielgrzymów z Lecki będzie około godz. 11:00, dla pielgrzymów z Tyczyna o godz. 17:00. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy o 19:00.
  6. Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego odprawimy za tydzień o 10:30. Uczniowie pierwszej klasy mogą przynieść tornistry do poświęcenia. Pan Dyrektor przypomina, że harmonogram początku roku szkolnego jest zamieszczony na stronie internetowej i przy wejściu głównym do szkoły.
  7. Na rozpoczęcie roku szkolnego Metropolita Przemyski kieruje do nas list pasterski. List dostępny jest na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. => ZOBACZ
  8. Eucharystia z okazji 40. rocznicy założenia Scholi Parafialnej w Starej Wsi zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 14:00.
  9. Różaniec odśpiewają Róże: *12 Pani Marii Nogaj, *13 Pani Marii Fiejdasz, *5 Pana Józefa Prajsnara.
  10. Od września ojciec Marcin Dereń będzie wspierał na Willi ojca Kępkę. Do naszej wspólnoty dołączył również brat Piotr Wójciak. Witamy ich serdecznie!