1. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbonki św. Antoniego. Na rzecz poszkodowanych przez eksplozję w Bejrucie przesłaliśmy 2 814 zł.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary na renowację kaplicy św. Andrzeja Boboli. Szczególnie jesteśmy wdzięczni dwóm rodzinom, które przekazały na ten cel wyjątkowo dużą sumę. Już wkrótce rozpoczną się prace remontowe, w tym czasie boczne wejście do bazyliki będzie nieczynne.
  3. Ponieważ w powiecie brzozowskim pojawiają się kolejne przypadki zakażenia koronawirusem, zachęcamy zarówno księży jak i wiernych do wzmożonej czujności i przestrzegania zaleceń.
  4. Mszę św. o godz. 12:00 wprowadzamy już na stałe do programu nabożeństw. W ostatnią niedzielę miesiąca będzie to Msza chrzcielna.
  5. Adoracja w milczeniu jutro po Mszy wieczornej.
  6. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia we wtorek o 18:00.
  7. W środę obchodzimy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  8. W piątek wspomnienie św. Augustyna. Imieniny obchodzi brat Augustyn Klocek.
  9. Do wspólnego śpiewu różańca powrócimy od pierwszej niedzieli września.
  10. Witamy w naszej wspólnocie o. Kazimierza Trojana, który przyjechał z Czechowic Dziedzic na miejsce o. Tadeusza Hajduka.
  11. Dziś o godz. 16:00 brat Józef Stanisławski zaprasza na oprowadzanie po bazylice i skarbcu. Spotkanie będzie połączone z prezentacją książki o łaskach otrzymanych za przyczyną Matki Bożej Starowiejskiej.