Ogłoszenia parafialne

1. Dziś Gorzkie Żale rozpoczną się wyjątkowo o godz. 15:00. Droga Krzyżowa w kierunku Orzechówki wyruszy o godz. 15:30.
2. W poniedziałek księża spowiadają w Przysietnicy, we wtorek i środę w Brzozowie (od 14:00 do 17:00). W naszej bazylice zapraszamy do spowiedzi od poniedziałku do środy od 17:00 do 18:00. W czwartek i piątek - od 5:30 do 11:30 oraz od 14:00 do 17:00. W sobotę - od 5:30 do 12:30. Spowiadamy tylko w wyznaczonych godzinach, więc proszę nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.
3. W Wielki Czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30;   Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00.
4. W Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz. 15:00;   Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18:00. W tym dniu rozpoczynamy nowennę do Miłosierdzia Bożego. Będzie ona odprawiana pół godziny przed wieczornymi nabożeństwami.
5. W Wielką Sobotę święcenie pokarmów w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 9:00 do 13:00. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 20:00. Prosimy o przyniesienie świec.
6. Plan Adoracji Najświętszego Sakramentu jest dostępny w gablocie i na naszych stronach internetowych.
7. Serdecznie zapraszamy członków Ochotniczej Straży Pożarnej oraz młodzież strażacką w mundurach na tradycyjną wartę przy Bożym Grobie i udział w Rezurekcji w Niedzielę Wielkanocną o 6:00 rano. Spotkanie organizacyjne w domu parafialnym w Wielki Piątek po wieczornej liturgii. Zainteresowanych bardzo prosimy o obecność.
8. Dziękujemy rejonowi za opiekę nad bazyliką, teraz liczymy na pomoc parafian z dwóch rejonów: od 196 do 225. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w zakrystii, kto przyjdzie do sprzątania w sobotę o 12:30.

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
WIELKI CZWARTEK

      CIEMNICA       20:00-20:30    Rejon od Bliznego do Nowego Osiedla
                          20:30-21:00    Rejon od Brzozowa do Skokówki
                          21:00-21:30     Rejon od Skokówki do Bliznego
                          21:30-22:00    Rejon Przykościelny, Nowe Osiedle i Dział

WIELKI PIĄTEK

    CIEMNICA      6:00-9:00      Adoracja indywidualna
                       9:00-9:30      Przedszkole S. Leonii
                       9:30-10:00     Przedszkole św. Jana Pawła II
                      10:00-11:00    Dziewczęca Służba Maryjna i klasy IV-VI
                      11:00-12:00    Mali Pomocnicy Niepokalanej i klasy I-III
                      12:00-13:00    Siostry Służebniczki
                      13:00-14:00    Ministranci
                      14:00-15:00    MAGIS
                      15:00-16:00    Droga Krzyżowa
                      16:00-17:30    Adoracja indywidualna
  BOŻY GRÓB:
                     20:00-20:30    Rejon od Bliznego do Skokówki
                     20:30-21:00    Rejon od Skokówki do Brzozowa
                     21:00-21:30    Rejon Nowe Osiedle i Dział
                     21:30-22:00    Rejon Przykościelny
  
WIELKA SOBOTA          
                            6:00-13:00       Adoracja indywidualna
    BOŻY GRÓB       13:00-14:00       Siostry Służebniczki
                           14:00-15:00       MAGIS
                           15:00-17:30       Adoracja indywidualna

IZDEBKI - sobota 24 marca, godz. 10:00-12:00 oraz 14:00-17:00
PRZYSIETNICA - poniedziałek 26 marca, godz. 10:00-12:00 oraz 14:00-17:00
BRZOZÓW - wtorek 27 marca, godz. 14:00-17:00
BRZOZÓW - środa 28 marca, godz. 9:00-12:00 oraz 14:00-17:00

STARA WIEŚ
Wielki Wtorek   17:00-18:00
Wielka Środa    17:00-18:00
Wielki Czwartek 5:30-11:30 oraz 14:00-17:00
Wielki Piątek     5:30-11:30 oraz 14:00-17:00
Wielka Sobota   5:30-11:30
Początek strony

* * *