1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą radości zwaną LAETARE. Na Mszy św. o 10.30 będzie przyjęcie kandydatek do Małych Pomocników Niepokalanej i Dziewczęcej Służby Maryi.
O 16.00 GORZKIE ŻALE z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, kazaniem pasyjnym i ucałowaniem świętych relikwii. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. Wieczorna Msza św. dzisiaj o 17:00.

2. We wtorek zapraszamy o 18.30 na nowennę ku czci MB Miłosierdzia. Także we wtorek, będzie zbiórka makulatury i puszek, jako pomoc dla nowo-otwartego przedszkola w Sudanie Płd., gdzie pracował Ojciec Tomasz Nogaj. Makulaturę i puszki można składać w tym dniu od 7.00 do 11.00 na placu przed Domem Strażaka.

3. W środę 29 marca, o godz. 18.00, w Domu Strażaka, będzie zebranie wiejskie. Porządek zebrania jest przedstawiony na tablicy ogłoszeń.

4. W czwartek o 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i następnie Msza św. o powołania z naszej parafii.

1. Dzisiejsza niedziela jest trzecią niedzielą Wielkiego Postu. Wizytację kanoniczną naszej parafii rozpoczął Ks. Bp Stanisław JAMROZEK. Oficjalne powitanie Ks. Bpa nastąpi na początku Mszy św. o godz. 9.00. Także na tej Mszy św. Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W związku z tym, kolejna Msza św. będzie wyjątkowo o 11.00. Po południu ks. Bp nawiedzi prywatnie cmentarz i o 16.00 będzie uczestniczył w Gorzkich Żalach, po których zamiast kazania nastąpi prezentacja grup duszpasterskich naszej parafii. W poniedziałek o 8.50 Ks. Biskup odwiedzi Zespół Szkół w naszej miejscowości.     

2. GORZKIE ŻALE będą dzisiaj o godz. 16.00, po nich prezentacja grup duszpasterskich naszej parafii i wieczorna Msza św. o 17.00. Po Mszach świętych będzie, przeniesiona z ubiegłej niedzieli, zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Ad Gentes. Dzieło to wspiera modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy.  

3. Dzisiaj przypada dzień imienin Ks. Abpa Józefa Michalika, Ojca Józefa Baranioka, Ojca Józefa Kuźniara i Brata Józefa Druzgały. Otoczmy solenizantów naszą modlitwą.

4. Jutro, będzie SZKOŁA MODLITWY. Zapraszamy wszystkich chętnych do duchowej formacji i do wspólnej modlitwy.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net