1. Dzisiaj przypada 16 niedziela zwykła. Porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. W okresie wakacji nieszporów nie będzie.

2. We wtorek przypada święto Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa. Po Mszy Św. wieczornej, tego samego dnia, błogosławieństwo kierowców i pojazdów na parkingu przy Centrum „pod  Parnasem” oraz na parkingu przy Straży Pożarnej. Sprawnym przebiegiem akcji będą kierowali strażacy z OSP Stara Wieś. Prosimy o podporządkowanie się ich zaleceniom.

3. Także we wtorek zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

4. W tym samym dniu, czyli we wtorek, 25 lipca, w naszych ogrodach rozpoczną się XIII IGNACJAŃSKIE DNI MŁODZIEŻY. Tegoroczna edycja zgromadzi ponad 400 młodych osób z całej Polski i będzie odbywać się pod hasłem ,,Dwa Sztandary'', w piątek 28 lipca o godzinie 20.00 odbędzie się koncert ewangelizacyjny, gdzie gwiazdą wieczoru będzie rapujący ksiądz, Jakub Bartczak. Serdecznie zapraszamy!

1. Dziś 15 niedziela zwykła w ciągu roku. Wieczorna Msza św. dzisiaj o 17.00. Przez okres wakacji nieszporów nie będzie. Dzisiaj także przypada Dzień Modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Dar modlitwy i Komunii świętej ofiaruje rejon z numerów od 501 do 550.

2. We wtorek, o 18.30 nowenna do Starowiejskiej Matki Miłosierdzia.

3. W czwartek o godz. 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza św., w której szczególnie polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net