1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.  Po południu nabożeństwo majowe o 16.30 i wieczorna Msza św. o 17.00.

2.  Jutro także  będzie SZKOŁA MODLITWY. Zapraszamy wszystkich chętnych do duchowej formacji i do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

4. Dzieci, które uczęszczały na majówki prosimy, by w środę przyniosły wyklejone plansze. Po nabożeństwie majowym czeka na te dzieci miła niespodzianka.

1. Dzisiaj 6 niedziela wielkanocna. Po południu nabożeństwo majowe  o 16.30 i Msza św. o godz. 17.00.

2. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). W ramach nabożeństwa majowego będzie procesja błagalna o urodzaje, błogosławieństwo w pracy na roli oraz o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych.

3. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia.

4. W czwartek o 18.00 nabożeństwo majowe i Koronka do Miłosierdzia Bożego. O 18.30 Msza św. w czasie której będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

5. W najbliższy piątek, Mszą świętą na placu przed bazyliką, o godz. 10.30 rozpocznie się święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Serdecznie zapraszamy na te podniosłe uroczystości patriotyczne mieszkańców Starej Wsi i powiatu brzozowskiego. Bogaty program uroczystości, pokaz sprzętu wojskowego i występy Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego i innych zespołów artystycznych, stanowią niepowtarzalną okazję do przeżycia podniosłych wzruszeń. Dla uczestników święta ks. Proboszcz udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net