Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 10:00 nastąpi uroczyste poświecenie i oficjalne otwarcie Domu Formacji Stałej Manresa mieszczącego się w ogrodach naszego kolegium. Poświecenia dokona Nuncjusz Apostolski w Polsce Abp Salvatore PENNACCHIO, przy udziale Metropolity Przemyskiego Abpa Adama Szala oraz Ojca Prowincjała Jakuba Kołacza. U podstaw posługi tego Domu znajduje się duchowość Ćwiczeń duchowych św. Ignacego. Chcemy pomagać tym, którzy pragną pogłębić swoje życie duchowe lub osłabli w drodze, zarówno kapłanom, siostrom zakonnym jak i osobom świeckim. Proponujemy dni skupienia oraz różne formy rekolekcji ignacjańskich z towarzyszeniem indywidualnym. Zapraszamy także naszych parafian do udziału zarówno w rekolekcjach jak i sesjach formacyjnych. Więcej informacji o „Manresie” można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.
2. Dziękujemy młodzieży i wszystkim ofiarodawcom za wsparcie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy w sumie 3 796 zł.
3. Rozpoczynamy tydzień misyjny. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na misje.
4. Za tydzień imieniny obchodzą: o. Tadeusz Hajduk i br. Tadeusz Nogaj. Pamiętajmy w modlitwie o solenizantach.
5. W przyszłą niedzielę po sumie zapraszamy na paradę polskich świętych i błogosławionych. Jak mówi przysłowie: I Z WIERCIPIĘTY MOŻE BYĆ ŚWIĘTY.
6. Czytelnie wypełnione kartki wypominkowe prosimy przynosić do zakrystii.
7. Dziękujemy za wzorowe posprzątanie bazyliki i placu kościelnego. W najbliższą sobotę przyjdą osoby zapisane w zakrystii i mieszkańcy numerów: 320, 393, 443, 459 A, 465, 469. Na pierwszą sobotę listopada zapraszamy parafian z numerów od 400 do 600, którzy nie zabrali głosu w referendum. Prosimy, by jeszcze dziś zapisali się na listę w zakrystii.
8. Różaniec święty odśpiewają Róże:
* 2 Pani Stanisławy Dydek
* 6 Pani Józefy Herbut
* 9 Pana Tadeusza Bogackiego

Początek strony

* * *