Ogłoszenia parafialne

1. Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. Nieszporów w Adwencie nie będzie.

2. Eucharystia i spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 10:30. Również udział w roratach przynajmniej dwa razy w tygodniu należy potraktować jako obowiązek w ramach przygotowania do I Komunii.

3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o 16:45.

4. W sobotę 16 grudnia przypada dzień modlitw w intencji papieża Franciszka. Dar modlitwy i Komunii św. ofiarują mieszkańcy numerów od 750 do 800. Msze święte z Rejonu Papieskiego są wywieszone w gablocie parafialnej. Tego samego dnia rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Narodzenia Pańskiego.

1. Rozpoczynamy ADWENT. Roraty będą od poniedziałku do piątku o 17:30. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Lampiony można przygotować z pomocą rodziców lub kupić w sklepiku "Pod Parnasem".

2. Dziś adoracja w milczeniu od 11:30 do 12:30.

3. W środę przypada 49. rocznica spalenia obrazu Matki Bożej Miłosierdzia. Dzień wcześniej - we wtorek wieczorem - odprawimy Mszę św. wynagradzającą za tę zniewagę.

4. W piątek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Porządek Mszy św. jak w dni powszednie. Siostrom Służebniczkom z okazji ich święta patronalnego składamy najlepsze życzenia i dziękujemy za ofiarną posługę w naszej parafii. W uroczystość post nie obowiązuje.

Początek strony

* * *