Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj przypada 21 niedziela zwykła w ciągu roku. Msza św. wieczorna o 17.00.
Przez wakacje nieszporów nie będzie! Po Mszach świętych zbieramy dzisiaj ofiary do puszek jako wsparcie dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, jakie przeszły nad Polską. Bardzo zachęcamy do ofiarności i solidarności z poszkodowanymi.

2. Jutro swoje imieniny obchodzi Brat Augustyn Klocek. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

3. We wtorek zbiórka makulatury, puszek i złomu na rzecz misji. Zbiórka odbędzie się  w godzinach od 7.00 do 11.00, na placu przed Domem Strażaka. O godz. 18.30 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia.

4. W czwartek o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. podczas której będziemy modlić się o powołania z naszej parafii.

1. Dzisiaj 20 niedziela zwykła. Na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy się modlić w intencji Ojca Wł. Gurgacza – kapelana wyklętych, jako wypełnienie jego testamentu. Porządek Mszy św. świąteczny. Przez wakacje nieszporów nie będzie!

2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy, pomogli w przygotowaniu i sprawnym przebiegu uroczystości odpustowych w naszej parafii. Szczególnie dziękujemy policji, OSP Stara Wieś, Panu Organiście i orkiestrze parafialnej,  młodzieży z ruchu Magis, ministrantom i lektorom, Siostrom Służebniczkom, Paniom z Koła Gospodyń, Panu Kościelnemu, Panu Zbyszkowi, Panu Edmundowi i Panu Tomaszowi. Dziękujemy firmie DAR-MED za medyczne wsparcie pielgrzymów.

3. „Bóg zapłać” wszystkim wolontariuszom zaangażowanym przy obsłudze pielgrzymów w centrum i poza nim. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w uroczystości!

4. W czasie odpustu przybyło do naszego sanktuarium ponad 20 tys. pielgrzymów, w tym 16 pielgrzymek pieszych. Kapłani udzielili wiernym 9 tys. Komunii św. Dziękujemy za to wielkie świadectwo wiary i miłości do Matki Bożej!

Początek strony

* * *