Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj przypada 23 Niedziela zwykła w ciągu roku. Na Mszy św. o godz. 10.30 Ojciec Kazimierz Faron, w obecności ks. Dziekana, obejmie dzisiaj urząd proboszcza naszej parafii. Po południu o 16.30 nieszpory i o 17.00 Msza św. wieczorna.

2. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą tacę, która jest przeznaczona na potrzeby naszej bazyliki.

3. Msze święte z Rejonu Wieńca Dożynkowego są wywieszone na tablicy ogłoszeń. /zobacz/-->>

4. Jutro, w Centrum św. Stanisława Kostki, o godz. 17.30 spotkanie młodzieży klas VII przygotowujących się do bierzmowania, zaś o godz. 18.00, także jutro, spotkanie młodzieży z II klasy gimnazjum.

5. We wtorek zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia oraz na Eucharystię o godz. 18.30.

1. Obchodzimy dzisiaj 22 Niedzielę zwykłą w ciągu roku. Po południu o 16.30 nieszpory i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

2. Gorąco witamy w naszej bazylice wszystkich pielgrzymów przybyłych do tronu Starowiejskiej Matki Miłosierdzia. W sposób szczególny witamy pielgrzymów z Tyczyna, Hermanowej, Leckiej i Białej, którzy przybyli do Pani Miłosierdzia w tym roku już po raz 290! Naszym parafianom wyrażamy wdzięczność za okazaną gościnność.

3. Jutro rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. O godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie.

4. We wtorek zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia oraz na Eucharystię o godz. 18.30. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w salce koło furty.

Początek strony

* * *