Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 17:30 i w niedzielę o 16:30. Dzieci klas III uczestniczą w nabożeństwie i Mszy św. przez cały Biały Tydzień. Litania Loretańska jest śpiewana również przy kapliczkach, między innymi na Dużej Stronie za Siostrami oraz na Małej Stronie obok numeru 41 (w obu tych miejscach o godz. 19:00).
2. W środę obchodzimy wspomnienie św. Andrzeja Boboli. O godz. 16:30 będzie dodatkowa Eucharystia koncelebrowana przez naszych ojców w kaplicy św. Andrzeja.
3. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek.
4. Eucharystia w rocznicę I Komunii Świętej będzie odprawiona za tydzień o 10:30. Proszę zatroszczyć się, by dzieci w ciągu tygodnia przystąpiły do spowiedzi, jeśli ostatnio nie korzystały z tego sakramentu.
5. Referendum parafialne trwa do 20 maja.
6. Okazało się, że przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało to temat delikatny. Proponujemy, by osoby odpowiedzialne z ostatnich 4 lat wybrały w  każdym rejonie jednego przedstawiciela, który pomoże ojcu proboszczowi wyznaczyć nowe osoby do przygotowania dekoracji. Prosimy o zapisanie przedstawicieli rejonów na listę w zakrystii. Dekoracje mogą być skromniejsze niż w latach ubiegłych, by ich przygotowanie nie było aż tak wielkim ciężarem.

Początek strony

* * *