Ogłoszenia parafialne

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Święta ku czci św. Stanisława Kostki na Willi. W szczególności dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie, OSP Stara Wieś, młodzieży z ruchu MAGIS, Siostrom Służebniczkom oraz wielu osobom, które na różne sposoby wspierały to spotkanie.

2. Rodziców dzieci podejmujących przygotowanie do I Komunii św. zapraszamy w czwartek o 17:00 do kaplicy domowej ojców jezuitów. Wejście przez furtę.

3. W piątek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Imieniny obchodzą ojcowie: Michał Bogusz i Michał Szuba. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

(Ojciec proboszcz obiecuje, że w przyszłości ogłoszenia będą krótsze, ale na początku roku duszpasterskiego jest wiele spraw, o których wypada wspomnieć, więc prosimy o chwilę cierpliwości)
1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Otaczamy modlitwą wszystkich pracowników mediów a zebraną tacę przeznaczamy na Diecezjalne Radio FARA.

2. Uszkodzony przez piorun krzyż przy drodze na Orzechówkę został odnowiony staraniem pana Romana Antonia i rejonu przy Skokówce. Msza dziękczynna w intencji ofiarodawców dziś o 7:30. Poświęcenie krzyża o godz. 14:00.

3. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki. W tym dniu imieniny obchodzą: o. Stanisław Mrozek, o. Stanisław Owoc i br. Stanisław Stec. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

4. We wtorek w Centrum św. Stanisława Kostki o godz. 17:30 spotkanie młodzieży klas VII przygotowujących się do Bierzmowania. O godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży z II klasy gimnazjum. Natomiast spotkanie dla III klas gimnazjum będzie w środę o 18:45.

Początek strony

* * *