Ogłoszenia parafialne

1. Dziś po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek dla pani Katarzyny Brzozowskiej, która we wrześniu pojedzie na dwumiesięczny wolontariat na Madagaskar. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. We wtorek o godz. 15:00 zapraszamy na uroczystą Mszę św. z okazji 80. rocznicy zawierzenia 2. Pułku Strzelców Podhalańskich Matce Boskiej Starowiejskiej. Zawierzenie zostanie odnowione przez żołnierzy 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla - kultywujących chlubne tradycje wojsk podhalańskich w 100-lecie powstania formacji.
3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Po Eucharystii o godz. 9:00 pójdziemy w procesji Dużą Stroną w kierunku Osiedla. Prosimy o przystrojenie z tej okazji domów. Do udziału w procesji zapraszamy całą parafię, a szczególnie: dzieci sypiące kwiaty, dzieci pierwszokomunijne, ministrantów, Dziewczęcą Służbę Maryjną i Małych Pomocników Maryi, MAGIS, osoby niosące feretrony i chorągwie, Ochotniczą Straż Pożarną i orkiestrę parafialną. Mszy św. o 10:30 nie będzie!
4. O. Marian Kępka SJ obchodzi w czwartek swoje imieniny i urodziny. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
5. Przez całą oktawę Bożego Ciała w ramach nabożeństwa o godz. 17:30 odbywać się będą procesje z Najśw. Sakramentem.
6. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych. Dodatkowa Msza św. o 16:30. Spowiedź od 16:00. W tym dniu na mocy dyspensy Księdza Arcybiskupa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Początek strony

* * *