1. Dzisiaj przypada 7-ma niedziela zwykła w ciągu roku. Po południu nieszpory o 16.30 i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

2. We wtorek na wieczornej Mszy św. o 17:30, wypraszać będziemy potrzebne łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w Sali koło furty.

3. W czwartek o 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o 17.30 Msza św. w której będziemy prosić Boga o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

4. W piątek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie Rady Parafialnej w sali koło furty.

5. W rejonie kościoła znaleziono pierścionek. Osoba, która go zgubiła, może go odebrać u Pana Kościelnego.

6. Dziękujemy rejonowi za opiekę nad bazyliką, a na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 136 do 150.

7. Różaniec św. odśpiewają Róże:
         - 8 Pani Janiny Leśniak    - 9 Pani Bronisławy Fiejdasz    - 18 Pana Bolesława Wójtowicza
8.  Msze święte z Rejonu Papieskiego /zobacz/

8.  W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Kazimiera Krzyżanowska i Eugeniusz Więch. Jutro zaś, o godz. 10.30, będzie pogrzeb śp. Elżbiety Leń.
Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie….     Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
1. Dzisiejsza niedziela jest szóstą niedzielą zwykłą w ciągu roku. Nieszpory dzisiaj o 16.30 i wieczorna Msza św. o 17:00. Dziękujemy wszystkim za dzisiejszą tacę, która, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, jest przeznaczona na potrzeby naszej bazyliki.

2. Także dzisiaj, w Radio Rzeszów, o godz. 15.05, w ramach audycji o sanktuariach Podkarpacia, będzie program o naszym sanktuarium maryjnym. Zachęcamy do słuchania.

3. We wtorek zapraszamy na wieczorną Mszę św. o 17: 30, podczas której wypraszać będziemy potrzebne łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. w sali koło furty będzie spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W czwartek przypada dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Dar modlitwy i Komunii świętej ofiaruje rejon z numerów od 251- 300. Msza św. w intencji papieża Franciszka będzie o godz. 17.30. Msze święte z Rejonu Papieskiego są wywieszone w gablocie parafialnej. O 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza św. w której polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

5. Także w czwartek, o godz. 18.00, spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, w sali kolegium.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net