1. Dziś 29 niedziela zwykła w ciągu roku. Po południu przybywa do nas pielgrzymka z Brzozowa. Msza św. dla pielgrzymów będzie o 15.30. Nabożeństwo różańcowe o 16:30 i wieczorna Msza św. o 17:00.

2. We wtorek imieniny obchodzi O. Wikariusz Łukasz Dębiński. Pamiętajmy o Solenizancie w naszej modlitwie. Dzień ten to także patronalne święto Służby Zdrowia. Zachęcamy do modlitwy w intencji pracowników służby zdrowia. Wieczorem, tego samego dnia, nowenna ku czci Matki Bożej Miłosierdzia o godz. 17.30.

3. W czwartek wieczorem różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.45 i zaraz potem Msza św.; w której będziemy modlić się o powołania z naszej parafii.

4. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

1. Dziś obchodzimy XVI Dzień Papieski. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. Zachęcamy do wsparcia tego znakomitego dzieła. Na Mszy św. o 10.30, nastąpi poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom klas trzecich. Po południu o godzinie 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św. wieczorna o godz. 17.00.

2. „Bóg zapłać” za dzisiejszą składkę, która jest przeznaczona na potrzeby naszej bazyliki.

3. Jutro, w poniedziałek, o godz. 17.00 w Centrum św. Stanisława Kostki, spotkanie uczniów klas pierwszych gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net