Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj  12 niedziela zwykła. Dzisiaj także na Mszy św. o godz. 10.30 obchodzimy zewnętrzną Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczystej Mszy Św. przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ks. dr Jan SZELĄG, wychowawca i profesor Seminarium Metropolitalnego w Przemyślu. Po Mszy Św. wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja. Nabożeństwo czerwcowe dziś o 16.30 i po nim wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

2. We wtorek  wieczorem zapraszamy czcicieli Matki Miłosierdzia na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski.

3. W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszej bazylice będą o 6.00, 7.30, 9.00, 14.15 i 18.30. Nabożeństwo czerwcowe i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

1. Dzisiaj 11-ta niedziela zwykła. Na Mszy św. o 10.30 będzie przyjęcie nowych ministrantów. Po południu nabożeństwo czerwcowe o 16.30 i Msza św. o 17.00.

2. Młodzież ze Wspólnoty MAGIS zbiera dzisiaj, po Mszach świętych,  datki do puszek na rekolekcje letnie. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych, które odbywają się podczas nabożeństw czerwcowych. Zakończenie oktawy w czwartek i wtedy nastąpi poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do podniosłego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Szczególnie dziękujemy osobom odpowiedzialnym  za ołtarze i osobom je wspierającym. Dziękujemy Orkiestrze parafialnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Policji, pocztom sztandarowym, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom 1-szo komunijnym, Maryjkom, Małym Pomocnikom Maryi, ministrantom, młodzieży z ruchu MAGIS. Dziękujemy także za przystrojenie domów.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net