Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja rejonami. O 16:30 nieszpory, a po nich, Msza św. o godz. 17.00.

2. Dzisiaj także po Mszach św. poświęcenie świec ku czci św. Błażeja, patrona w chorobach gardła i następnie błogosławieństwo tymi świecami. Prosimy podchodzić tak, jak do Komunii św.

3. We wtorek wieczorem, zapraszamy na Nowennę do MB Miłosierdzia i Mszę św., w czasie której będziemy wypraszać potrzebne łaski przez wstawiennictwo Starowiejskiej Pani Miłosierdzia.

4. Najbliższy czwartek jest pierwszym czwartkiem miesiąca. O godz. 17.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, a po nim Msza św. w intencji powołań.

5. Rodzice Anety Nastał i Michałka Boronia zwracają się z prośbą o podarowanie 1% podatku na dalsze operacje, zabiegi oraz rehabilitację i leczenie ich dzieci. Nie bądźmy obojętni i wesprzyjmy Anetę i Michałka by dać im szansę na godne życie i konieczne leczenie. Informację na ten temat są na stoliku pod chórem.

6. Zachęcamy do pogłębiania wiary poprzez lekturę prasy katolickiej, która jest dostępna na stoliku pod chórem. Obok gablot, w przedsionku bazyliki, dostępny jest bezpłatny Informator Misyjny, który w całości jest poświęcony Bł. Janowi Beyzymowi, posługaczowi trędowatych na Madagaskarze. Warto poznać bliżej tę niezwykłą postać.

7. Sklepik parafialny czynny dzisiaj i w następne niedziele po Mszach św. przedpołudniowych.

8. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie Bazyliki a na bieżący tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 186 do 200.

9. W niedzielę Różaniec św. odśpiewają Róże: 31 Pani Teresy Bulewicz
32 Pani Marii Herbut
20 Pana Tadeusza Cyconia 
Początek strony