Ogłoszenia parafialne

1. W ostatni piątek zakończył się rok szkolny. Nauczycielom i katechetom dziękujemy za trud pracy włożony w kształcenie młodego pokolenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Ks. Tomasza Nogaja – za pracę z młodzieżą, szczególnie z Magisem, do Siostry Iwony – za katechezę dzieci i pracę z Maryjkami i do ks. Damiana Pawlika - za katechizację w szkole i pracę z ministrantami.

2. Nasze Maryjki i ministranci wczoraj wyjechali na zasłużony odpoczynek wakacyjny. Pamiętajmy o nich w naszej codziennej modlitwie przed Panem Bogiem, polecając ich bezpieczeństwo i wypoczynek Dobremu Bogu.

3. W ostatnim tygodniu  odbył się II konkurs piosenki religijnej w Brzozowie. Oliwia Mielcarek lat 7 najmłodsza z nagrodzonych  zdobyła jedno z 5 wyróżnień, zaś jej starsza siostra Aleksandra Mielcarek zdobyła nagrodę proboszcza parafii Humniska, jedną z trzech nagród głównych. Cieszymy się i gratulujemy zwycięstw. 

4. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca i z tej racji po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja rejonami. Nieszpory o 16:30 i wieczorna Msza św. o 17:00

5. We wtorek zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

6. W tym tygodniu przypada również Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca.
- W Pierwszy Piątek:
- do południa nawiedzenie chorych po obu stronach parafii.
- o 6:00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z litanią i aktem wynagrodzenia
- o 18:30 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z litanią i aktem wynagrodzenia
- spowiadamy pół godziny przed Mszą Św.                                         
- W Pierwszą Sobotę  Msza św. o Niepokalanym Sercu N.M.P. z aktem wynagrodzenia i litanią o 6:00 rano.

7. W sobotę, 7 lipca, Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20:00 i Msza św. o 21:00.

8. W najbliższą niedzielę taca zostanie przeznaczona na potrzeby naszej Bazyliki.

9. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń w Starej Wsi za ofiary złożone na tablicę upamiętniającą Kard. Stefana Wyszyńskiego z okazji 40-lecia Rekoronacji obrazu M.B.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest na stoliku pod chórem.

11. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.  Na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 551 do 560.

12. Różaniec św. odśpiewają Róże:

- 28 Pani Haliny Tympalskiej
- 29 Pani Weroniki Olejarskiej
-   2 Pana Mariana Skarbka
Początek strony

* * *