Ogłoszenia parafialne

1. Dziś 15 niedziela zwykła w ciągu roku. Wieczorna Msza Św. o 17:00. Przez okres wakacji nieszporów nie będzie.

2. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel. Wieczorem nowenna w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia oraz Msza Św. w intencji papieża Franciszka. W imieniu parafii dar modlitwy i Komunii św. ofiaruje rejon z numerów od 701 do 750.

3. Także we wtorek, po Mszy Św. wieczornej, spotkanie Akcji Katolickiej i Parafialnej Caritas, w salce koło furty.

4. W czwartek o 18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza Św., w której szczególnie polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

5. W niedzielę 4 sierpnia, o godzinie 12.00, uroczystą Mszą Św. polową na placu przed Bazyliką, rozpocznie się „JEZUICKI FESTYN RODZINNY”. W tym roku gościć będziemy 21. Brygadę Strzelców Podhalańskich oraz Panią Majkę Jeżowską. Festyn będzie w naszym ogrodzie. Zapraszamy całe rodziny, koniecznie z dziećmi i wnukami. Szczegóły będzie można znaleźć na plakatach, naszych stronach internetowych oraz usłyszeć w Radio Rzeszów, które jest patronem medialnym festynu. Impreza jest całkowicie bezalkoholowa!

6. Osoby, które mogą przyjąć warsztatowiczów na nocleg podczas Ignacjańskich Dni Młodzieży, prosimy o zgłaszanie tego na furcie klasztornej. Najlepiej uczynić to na kartce z podaniem swoich danych.

7. Zakończono prace izolacyjne od strony południowej bazyliki. Podobne prace są obecnie kontynuowane od strony wschodniej w części fundamentów Bazyliki.

8. Zachęcamy do pogłębiania wiary poprzez lekturę prasy katolickiej, która jest dostępna na stoliku pod chórem.

9. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 516-530.

10. Różaniec św. odśpiewają Róże:
- 16 Pani Heleny Sobaś
- 17 Pani Zofii Cyran
- 8 Pana Adama Nogaja
Początek strony

* * *