1. Dziś adoracja w milczeniu od 11:30. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy w niedzielę o 16:30 i w dni powszednie o godz. 17:15.
2. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski. Po Mszach przeprowadzimy zbiórkę do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Taca będzie przeznaczona na potrzeby bazyliki.
3. Odnowiony krzyż przy Skokówce będzie poświęcony za tydzień po sumie.
4. Małżonkowie obchodzący w tym roku okrągłą rocznicę ślubu mogą odebrać w zakrystii zaproszenie na pielgrzymkę do Jarosławia, która odbędzie się w sobotę 13. października.
5. Uroczystość ustanowienia Bazyliki Mniejszej w Brzozowie odbędzie się w niedzielę 21 października. Szczegóły na plakacie.
6. W ostatnią niedzielę października po Mszy o 10:30 zapraszamy na paradę świętych. Chętne dzieci przebiorą się za polskich świętych i błogosławionych i przyniosą identyfikator z napisem, za którego świętego są przebrane.
7. Intencje rejonu od Bliznego do Herbuta są wywieszone na tablicy ogłoszeń. Ponieważ coraz mniej osób zamawia intencje za Ojca Świętego, od stycznia rezygnujemy ze zwyczaju specjalnych modlitw szesnastego dnia miesiąca. Za papieża Franciszka modlimy się w czasie każdej Eucharystii i w prywatnych modlitwach.
8. Biblioteka Parafialna, która znajduje się w Centrum pod Parnasem, jest czynna w każdy wtorek od 16:30 do 17:00. Zachęcamy do korzystania z księgozbioru, który zawiera ciekawe pozycje z zakresu duchowości.
9. Spotkanie informacyjne na temat najnowszych zmian w prawie pracy i  prowadzenia działalności gospodarczej odbędzie się w niedzielę 14. października o godz. 11:30 w sali "Pod Parnasem".  Poprowadzi je doradca podatkowy p. Zdzisław Szmyd.
10. Różaniec święty odśpiewają Róże:
* 30 Pani Krystyny Błahut
* 31 Pani Teresy Bulewicz
* 5 Pana Józefa Prajsnara
11. Na zakończenie prosimy o kilka słów księdza Jacka Krzemienia ze Wspólnoty "Chleb Życia".

Początek strony