1. Nieszpory dziś o godz. 16:30.

    2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia święta ku czci św. Stanisława Kostki na Willi.
W szczególności dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie, OSP Stara Wieś, Fundacji StaraMy Się ze Starej Wsi, młodzieży ze wspólnoty MAGIS, Siostrom Służebniczkom oraz wielu osobom, które na różne sposoby wspierały to spotkanie.

    3. Rok 2018 jest obchodzony w Kościele w Polsce jako Rok Świętego Stanisława Kostki, to 450. rocznica śmierci młodego jezuity. Msza św. ku Jego czci będzie o godz. 18.00 we wtorek po nowennie. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich, dla których postać św. Stanisława jest bliska ich sercu. W tym dniu imieniny obchodzą nasi współbracia: o. Stanisław Mrozek, o. Stanisław Owoc i br. Stanisław Stec. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

    4. Intencje Mszy świętych z rejonu wieńca dożynkowego są wywieszone w gablocie. >>zobacz....

    5. Spotkania dla osób przygotowujących się do bierzmowania w Centrum św. Stanisława Kostki: 8 klasy szkoły podstawowej i 3 gimnazjum we wtorki o godz. 18.00, a klasy 7 w czwartki o godz. 18.00.

    6. Pielgrzymka do Radecznicy odbędzie się w sobotę 22. września. Odjazd autokaru spod Domu Strażaka o godz. 4.30.

    7. Za tydzień konsekracja kościoła w Turzym Polu (informacje na plakacie).

    8. W dniu 23 września (niedziela) o godz. 10.00 w Domu Strażaka w Starej Wsi odbędzie się zebranie wiejskie. Porządek zebrania przedstawiony jest na tablicach ogłoszeń.

    9. 24 września od godz. 7.00 będą odbierane w ustalonych miejscach w Starej Wsi odpady wielkogabarytowe. Natomiast zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny odbierany będzie od 10.00 do 17.00 koło Domu Strażaka.

    10. Różaniec święty poprowadzą Róże:
    • 24 Pani Krystyny Nastał
    • 25 Pani Anny Data
    • 2 Pana Mariana Skarbka


*** W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Stanisława Podulka oraz śp. Mieczysław Kozłowski. Pomódlmy się w ich intencji:
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!
Początek strony