1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do podniosłego przeżycia uroczystości Bożego Ciała. Szczególne podziękowania dla osób, które przygotowały piękne ołtarze. Intencje z poszczególnych rejonów podamy za tydzień.
2. Dziś adoracja w milczeniu od godz. 11:30. Msza św. chrzcielna o 12:30. Nabożeństwo czerwcowe z procesją o 16:30.
3. W tym tygodniu imieniny obchodzą nasi współbracia: o. Leszek Balczewski i o. rektor Wiesław Faron. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
4. W ramach Gminnego Dnia Dziecka w Domaradzu jutro przed południem wystąpi między innymi zespół "Arka Noego".
5. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała nastąpi poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Po Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
6. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6:00, 7:00, 9:00, 14:15 i 18:00. Będzie też Eucharystia o 11:00 z okazji święta patronalnego szkoły podstawowej. W tym dniu można jeść potrawy mięsne. Na zewnętrzną uroczystość zapraszamy w niedzielę o godz. 10:30. Po Eucharystii procesja ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.
7. Pani Kasia w ubiegłą niedzielę zebrała 3822 zł i 50 funtów. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać! Za tydzień taca na potrzeby bazyliki.
8. Diecezjalne Spotkanie Rodzin w Jodłówce rozpocznie się w niedzielę 17 czerwca o godz. 11:00. Ks. bp Stanisław Jamrozek zaprasza zwłaszcza rodziny wielodzietne.
9. Ks. Damian Pawlik SJ przyjmie święcenia kapłańskie w sobotę 23. czerwca w Krakowie. Organizowany jest wyjazd autokarem na tę uroczystość. Przy zapisie w zakrystii osoby dorosłe płacą 20 zł, młodzież szkolna - 10 zł.
10. W ostatnią sobotę czerwca odbędzie się pielgrzymka do Kazimierza Dolnego. Przy zapisie w zakrystii należy wpłacić 90 zł.
11. Nowa Biblioteka Parafialna czynna jest we wtorek od 17:00 do 17:30 w centrum "Pod Parnasem".
12. Na cmentarzu w pobliżu kontenera zostało przygotowane nowe miejsce na kompost. Prosimy o dokładne segregowanie odpadów, tak by można było ograniczyć wysokie koszty wywozu śmieci. Przy okazji informujemy, że cały czas jest dostępna jedna z toalet, do której wejście znajduje się z tyłu kaplicy cmentarnej.
13. Odpady wielkogabarytowe będą odbierane w ustalonych miejscach w Starej Wsi 11 czerwca. Zużyty sprzęt elektryczny odbierany będzie od 10:00 do 17:00 koło Domu Strażaka.
14. W Akademii Ignatianum, prowadzonej przez jezuitów w Krakowie, rozpoczęła się  rekrutacja na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz studia jednolite magisterskie. Studia stacjonarne na tej uczelni są bezpłatne.
15. Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 23 Pani Janiny Duplaga
* 24 Pani Krystyny Nastał
* 2 Pana Mariana Skarbka

Początek strony