1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli wiele serca i czasu w przygotowanie do Triduum Paschalnego. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ubogacenie obchodów świątecznych.
2. Dziś będzie dodatkowa Msza chrzcielna o 12:30.
3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
4. Zapraszamy na nowennę do Miłosierdzia Bożego. Dziś i jutro będzie ona o 16:30 (zamiast nieszporów), a w kolejne dni o 17:30.
5. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny. Zamiast kazania odczytamy list rektora Akademii Ignatianum, a taca będzie przekazana na potrzeby tejże uczelni.
6. W poniedziałek nie spowiadamy. Od wtorku możliwość spowiedzi 15 minut przed każdą Mszą św.
7. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej.
8. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Możliwość spowiedzi od 16:00. Msza św. dla dzieci o 16:30. W tym dniu można jeść pokarmy mięsne.
9. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego po Mszach świętych wolontariusze „Caritas” przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na rzecz chorych dzieci z naszej parafii, wymagających długotrwałego leczenia i rehabilitacji.
10. Spotkanie ze świętym Mikołajem za tydzień o 11:30 w Ogrodzie Biblijnym.
11. Serdecznie dziękujemy rejonowi za świąteczne porządki w bazylice.  Na najbliższą sobotę zapraszamy parafian z numerów od 226 do 240.
12.  Różaniec św. odśpiewają róże:
* 2 Pani Stanisławy Dydek
* 4 Pani Marii Dydek
* 10 Pana Stanisława Lenia.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dziś wielu łask Bożych. Niech wielkanocne spotkanie z Chrystusem umocni naszą wiarę i  obdarzy siłą do pokonywania codziennych trudności. Niech Zmartwychwstały Pan napełni nasze serca miłością i pokojem!
Początek strony