1. Dziś przypada 18 Niedziela zwykła. Zamiast homilii będzie adoracja Najśw. Sakramentu. Po południu o 17.00 jest Msza św. Nieszporów dzisiaj nie będzie.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu naszego festynu parafialnego. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Pana Pawła Fiejdasza i orkiestry parafialnej, do OSP Stara Wieś, do Koła Gospodyń w Starej Wsi, do członków Akcji Katolickiej, parafialnej Caritas, Kościoła Domowego i Rady Parafialnej, do młodzieży z ruchu MAGIS i wszystkich, którzy bezinteresownie służyli pomocą i swoim czasem.

3. Rozpoczął się sierpień - miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji od napojów alkoholowych. Warto tej praktyce nadać szczególną intencję, aby swoją ofiarą, wesprzeć kogoś drugiego.

4. We wtorek  o 18.30 zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

5. W czwartek o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o18.30 Msza św. w intencji powołań z naszej parafii.

6. Taca w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na potrzeby naszej bazyliki.

7. Nasz strój w czasie niedzielnej liturgii jest wyrazem naszej wewnętrznej postawy i szacunku tak dla Boga, jak dla wspólnoty, którą tworzymy. Prosimy, by o tym pamiętać, szczególnie teraz, gdy temperatury są wysokie.

3. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 481 do 495.

4.  Różaniec św. odśpiewają Róże:
-  26 Pani Zofii Żmuda      - 27 Pani Marzeny Szelast     -  5 Pana Józefa Prajsnara