1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy, pomogli w przygotowaniu i sprawnym przebiegu uroczystości odpustowych w naszej parafii. Szczególnie dziękujemy policji, OSP Stara Wieś, Panu Organiście i orkiestrze parafialnej,  młodzieży z Ruchu Magis, ministrantom, Siostrze Grażynie i Panu Kościelnemu z Rodziną, Panu Zbyszkowi i Panu Edmundowi, Siostrom zakonnym, Akcji Katolickiej. Dziękujemy także serdecznie firmie DAR-MED. za medyczne wsparcie pielgrzymów.

2. Mszy Św. dla grup duszpasterskich o godz. 15:00, dzisiaj nie będzie.

3. We wtorek w godzinach od 13.00 do 16.00 osoby zgłoszone do programu pomocowego w ramach Caritas, proszone o są o odebranie drugiej partii żywności w świetlicy Domu Strażaka. Wieczorem tego samego dnia zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia oraz na Eucharystię o 18:30. 

4. W czwartek o 18:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. w której będziemy modlić się o powołania z naszej parafii.

5. W piątek święto Św. Bartłomieja Apostoła.

6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej.

7. W dniach od 18 do 24 września 2012 r. organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie. Informacje na ten temat są wywieszone na tablicy ogłoszeń.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest na stoliku pod chórem, jak również zapraszamy do sklepiku, który jest otwarty w niedziele po Mszach świętych dopołudniowych.

9.  Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.  Na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 621 do 630.

10.  Różaniec św. odśpiewają Róże:

13 Pani Marii Fiejdasz
14 Pani Weroniki Podulka
12 Pana Henryka Zaręby
Początek strony