1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przez cały miesiąc październik. Od poniedziałku do piątku różaniec rozpoczyna się o 17:15. W soboty o 17:30, a w niedziele o 16:30.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej. Nabożeństwo we wtorek o 17:40. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:00. Nabożeństwo do św. Andrzej Boboli w październiku o godz. 17:00. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia po różańcu.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: w środę, wspomnienie bł. Jana Beyzyma.
  4. W przyszłą niedzielę, 16 października, odbędzie się zbiórka na jezuickie misje w Afryce. Kazania wygłosi o. Czesław Tomaszewski SJ.
  5. Spotkanie rady parafialnej odbędzie się w czwartek po mszy św. wieczornej.
  6. Kartki na listopadowe wypominki znajdują się na ławkach oraz na stoliku pod chórem. Czytelnie wypełnione prosimy przynosić do zakrystii.
  7. W czwarteko godz. 9:00 zostanie odprawiona msza św. dziękczynna z okazji 10-lecia nowego budynku przedszkola.
  8. Społeczny Komitet Budowy Wodociągów i Kanalizacji w Starej Wsi informuje, że w październiku kontynuujemy zwrot pieniędzy z tytułu wykonanej kanalizacji. Wypłaty są realizowane w biurze sołtysa. W tym miesiącu zapraszamy mieszkańców od nr 667 do 822, ulicy Rzeszowskiej oraz właścicieli domów bez numerów i w budowie. Szczegółowy harmonogram wypłat jest przedstawiony na tablicach ogłoszeń.
  9. Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom za składane ofiary na cmentarz. Przypominamy i prosimy o dalsze wsparcie akcji remontowej. Dziękujemy również wszystkim dobroczyńcom, dzięki którym uzbieraliśmy w tym tygodniuna tabernakulum ponad 21 tyś złotych.
  10. Informujemy uczestników pielgrzymki do Limanowej i Pasierbca, że wyjazd jest w sobotę, 15 października, o godz. 6:00 rano z parkingu OSP w Starej Wsi.
  11. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: * 3 Pani Janiny Leśniak, *4 Pani Bronisławy Fiejdasz, *3 Pana Mariana Żmudy.