1. W poniedziałek adorację Najświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej poprowadzi wspólnota Effata. We wtorek nowenna do Matki Bożej o godz. 17:45. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
2. W tym tygodniu obchodzimy: w środę, 24 sierpnia, święto św. Bartłomieja, apostoła. W piątek, 26 sierpnia, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
3. W czwartek, 25 sierpnia, jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich obchodzi o. Ludwik Ryba. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
4. Pragniemy podziękować wszystkim grupom parafialnym i modlitewnym, orkiestrze, siostrom Służebniczkom, pracownikom kolegium i parafii, strażakom, policji, kapłanom i nowicjuszom, za pomoc w organizacji odpustu parafialnego i wydarzeń około odpustowych. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.
5. Sklepik Pod Parnasem serdecznie zaprasza po dewocjonalia i pamiątki.
6. Wyjazd pielgrzymki parafialnej w Góry Świętokrzyskie odbędziesię 27 sierpniao godzinie 5.00 rano z parkingu obok OSP. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się w gablocie w przedsionku kościoła.
7. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *15 Pani Anny Żmuda, *16 Pani Janiny Duplaga, *8 Pana Michała Bober.