1. W poniedziałek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. We wtorek wyjątkowo nowenna do Matki Bożej rozpocznie się o godz. 17:30. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia zostanie wyjątkowo odmówiona o 17:45.
  2. Msze święte w Poniedziałek Wielkanocny według porządku niedzielnego. Taca w tym dniu będzie zbierana na potrzeby Akademii Ignatianum, naszej jezuickiej uczelni w Krakowie.
  3. Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia. Zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o godz. 15:00. W tym tygodniu codziennie modlimy się w kościele Nowenną do Bożego Miłosierdzia 15 min przed każdą mszą św. wieczorną. Zachęcamy do włączenia się w nowennę oraz do codziennego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.
  4. W piątek, 22 kwietnia, z racji Oktawy Wielkiej Nocy, nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie liturgii, dekoracji oraz kościoła na Triduum Paschalne i Wielkanoc. Kapłanom dziękujemy za posługę sakramentalną w konfesjonale.
  6. Różaniec święty odśpiewają Róże: *5 Pani Genowefy Tomkiewicz, *6 Pani Marii Nogaj, *2 Pana Daniela Boronia.

 

W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Zofia Drożdżal i br. Stanisław Mazurek SJ

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni Wasze serca wiarą, miłością i pokojem!