1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. We wtorek nowenna do Matki Bożej o 17:45. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia o 17:30. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 17:00, dla dorosłych o 18:40. Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 15:30.
  2. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Spowiedź przed każdą mszą świętą. Rano odwiedzimy chorych z komunią świętą. O godz. 16:30 zostanie odprawiona dodatkowa msza. Po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W sobotę, 2 kwietnia, dodatkowa msza św. o godz. 8:00. Po mszy św. o godz. 18:00 zamiast czuwania fatimskiego odbędzie się procesja różańcowa na placu przed kościołem. Będziemy modlić się o pokój na Ukrainie i za ofiary wojny.
  4. W przyszłą sobotę po mszy św. wieczornej i w niedzielę po każdej mszy św. odbędzie się kiermasz stroików wielkanocnych. Dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Dziewczęcej Służby Maryjnej. Kiermasz odbędzie się w Punkcie Informacyjnym w przejściu do Ogrodu Biblijnego. Serdecznie zapraszamy.
  5. Na stoliku pod chórem znajduje się wydrukowany regulamin cmentarza oraz obrazki z modlitwą do św. Ignacego Loyoli o błogosławieństwo dla matek oczekujących potomstwa.
  6. W tym tygodniu odbywają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je o. Józef Klemenz SJ. Nauki są głoszone w sobotę o godz. 18:00, na wszystkich mszach niedzielnych, a w tygodniu od poniedziałku do środy na dodatkowej mszy o godz. 8:00 i o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy. Zachęcamy, aby w tych dniach skorzystać ze spowiedzi wielkopostnej. Za uczestnictwo w rekolekcjach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
  7. Różaniec święty odśpiewają Róże: *1 Pani Józefy Herbut, *2 Pani Marii Skarbek, *12 Pana Mieczysława Lenia.

W tym tygodniu odszedł do Pana nasz Współbrat o. Józef Steczek. Zmarła również pani Genowefa Wojtowicz, która przez ostatnie lata mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a wcześniej w Starej Wsi pod numerem 777. Pogrzeb odbędzie się w Starej Wsi po sprowadzeniu ciała. Wieczne odpoczywanie…