1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. Poprowadzi ją wspólnota Effatha. We wtorek nowenna do Matki Bożej o 17:45. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia o 17:30. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 17:00. Po mszy św. wieczornej odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Starej Wsi w stronę Działu. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:30.
  2. W piątek, 25 marca, obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za dzieci nienarodzone oraz można rozpocząć tzw. Duchową Adopcję, czyli 9-miesięczną modlitwę za jedno dziecko. Z racji uroczystości nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  3. Na stoliku pod chórem znajduje się wydrukowany regulamin cmentarza oraz obrazki z modlitwą do św. Ignacego Loyoli o błogosławieństwo dla matek oczekujących potomstwa.
  4. W najbliższą sobotę, 26 marca, rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Józef Klemenz SJ. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w sobotę o godz. 18:00, na wszystkich mszach niedzielnych, a w tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 8:00 i 18:00. Serdecznie zapraszamy. Zachęcamy, aby w tych dniach skorzystać ze spowiedzi wiekopostnej. Za uczestnictwo w rekolekcjach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
  5. Przypominamy, że nie będzie wystawionego na cmentarzu kontenera na śmieci do 30 września. Prosimy, aby do tego czasu śmieci zabierać ze sobą.
  6. Chętnych do prenumeraty katolickich pism prosimy o zgłaszanie się w tej sprawie do sklepiku Pod Parnasem.
  7. W zakrystii są do nabycia świece (paschaliki) na stół wielkanocny.
  8. Różaniec święty odśpiewają Róże: *25 Pani Marii Herbut, *26 Pani Anny Żmuda, *11 Pana Bolesława Wójtowicza.

W tym tygodniu odszedł do Pana nasz parafianin śp. Andrzej Dąbrowiecki. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…