1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. We wtorek nowenna do Matki Bożej o 17:45. W środę adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia o 17:30.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek, 14 lutego, święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. We wtorek, 15 lutego, św. Klaudiusza la Colombière, jezuity, apostoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Ze względu na potrzebę aktualizacji naszej kartoteki parafialnej, osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat zamieszkały na terenie naszej parafii, a nie zostały wpisane do kartoteki parafialnej, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną w celu uzupełnienia danych.
  4. Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starej Wsi dotycząca rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2022/2023. Termin składania kart zgłoszeń do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej w Starej Wsi będzie od 1 do 25 lutego 2022r. Termin składania wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej w Starej Wsi wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów rekrutacyjnych będzie od 1 do 25 marca 2022r.
  5. Przypominamy o odpowiedzialnym zachowaniu i obowiązujących wymogach w związku z panującą pandemią. Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość i dobrą współpracę.
  6. Różaniec święty odśpiewają Róże: *15 Pani Anny Żmuda, *16 Pani Janiny Duplaga, *6 Pana Tadeusza Bogackiego.