1. W życie weszły kolejne ograniczenia. Dlatego prosimy, by w każdej ławce siadały nie więcej niż dwie osoby. Jeśli zabraknie miejsc w ławkach, należy pozostać na placu kościelnym.
  2. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w skrzynce na prośby nowennowe. Za poleconych zmarłych odprawimy Eucharystię w każdy poniedziałek listopada o 18:00. Różaniec odmówimy dziś o 16:30 i w dni powszednie o 17:30.
  3. W poniedziałek o 18:30 cicha adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. Zgodnie z informacją na stronie Archidiecezji Przemyskiej modlitwę do św. Michała Archanioła powinniśmy odmawiać po błogosławieństwie na zakończenie Mszy św. Zamiast „inne złe duchy” należy mówić „inne duchy złe”  bo tak brzmi oficjalny tekst modlitwy.
  5. W Centrum „Pod Parnasem” są do nabycia kalendarze z wizerunkiem Matki Bożej Starowiejskiej. Kalendarzy misyjnych nie będzie.
  6. Starsze samotne osoby mogą poprosić o pomoc w załatwieniu zakupów i innych drobnych spraw, dzwoniąc do Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzozowie (tel. 13 43 410 54).  Istnieje również możliwość uzyskania porady psychologa przez telefon. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i na stronie MOPS.  =>> ZOBACZ
  7. Meble i inne odpady wielkogabarytowe będą odbierane w Starej Wsi w poniedziałek 9 listopada od godz. 7:00. Nie należy wystawiać zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt taki powinien być dostarczony we własnym zakresie do punktu przy ul. Legionistów 10.