1. Dziś porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę, będzie również Msza o godz. 12:00 i 17:00. Jutro – w Dzień Zaduszny o 7:00 rano odprawimy w bazylice Eucharystię za wszystkich zmarłych parafian. Do 2 listopada obowiązuje zakaz wstępu na teren cmentarzy.
  2. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w zakrystii lub w skrzynce na prośby nowennowe. Za poleconych zmarłych odprawimy Eucharystię w każdy poniedziałek listopada o 18:00. Różaniec odmówimy dziś o 16:30 i w dni powszednie o 17:30.
  3. W poniedziałek o 18:30 cicha adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. Od wtorku do końca listopada można zyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza. Osoby starsze i chore mogą uzyskać odpust bez wychodzenia z domu. Więcej informacji na stronie: episkopat.pl    >>  ZOBACZ
  5. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o 16:30. Zasadniczo odwołujemy odwiedziny u chorych, ale jeśli komuś bardzo zależy na przyjęciu Komunii św., proszę do czwartku wysłać krótką wiadomość na telefon dyżurny ( 502-460-716 ).
  6. Zgodnie z komunikatem naszego episkopatu, osoby odprawiające dziewięć pierwszych piątków, które z powodu epidemii nie mogą przyjąć Komunii św., nie muszą tej praktyki zaczynać od nowa, a jedynie przedłużyć ją o kolejny miesiąc.
  7. Serdecznie dziękujemy osobom, które wczoraj poświęciły swój czas na sprzątanie bazyliki. Kto ma jeszcze zaległości za sprzątanie, może je uregulować, wrzucając podpisaną kopertę do skrzynki z tyłu kościoła.
  8. Od 1 do 8 listopada można podjąć modlitwę przebłagalną pod hasłem „Różaniec do granic nieba”. Więcej informacji w internecie.