1. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom: dzieciom i rodzicom, sponsorom: Panu Burmistrzowi i Panu Staroście oraz organizatorom parafialnej akcji Wakacje 2020. W akcji wzięło udział ponad 100 dzieci. Dziękujemy za uczestnictwo, zaangażowanie i wszelką pomoc!
  2. Serdeczne podziękowanie dla parafian i gości, którzy odwiedzili kiermasz na rzecz misji i wsparli prowadzone dzieła misyjne. Łącznie została złożona kwota 8 377 zł i 61 groszy. Siostry Służebniczki dziękują za hojność i każde dobre słowo. BÓG ZAPŁAĆ!!!
  3. Dziś składka na potrzeby archidiecezji, za tydzień – na potrzeby naszej bazyliki.
  4. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu jutro po Mszy wieczornej.
  5. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. W ramach odpustu w Bazylice Brzozowskiej homilie głosi ojciec Paweł Witon SJ.
  6. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o godz. 16:30. Spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  7. W sobotę 22 sierpnia wyruszy z Brzozowa pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Z powodu obowiązujących ograniczeń pielgrzymi podróżować będą autokarem. Zapisy w zakrystii w Brzozowie.
  8. Gmina Brzozów ogłasza dodatkowy nabór do projektu wymiany starych kotłów na kotły gazowe i na ekogroszek.
  9. Gmina Brzozów realizuje projekt dla mam niepracujących ze względu na opiekę nad dzieckiem. W ramach projektu odbywać się będą bezpłatne warsztaty, szkolenia i zajęcia sportowe w godzinach dostosowanych do możliwości uczestniczek.
  10. Na stronie internetowej gminy zamieszczona jest ankieta dotycząca bezpłatnego transportu dla osób niepełnosprawnych.  =>> ZOBACZ