1. Jutro obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 14:15 i 18:00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Pamiętajmy w modlitwie o solenizantach. We wspólnocie jezuitów świętować będzie o. Piotr Badura i o. Paweł Witon.
  2. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu jutro po Mszy wieczornej.
  3. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia we wtorek o godz. 18:00.
  4. Kandydaci do bierzmowania mogą skorzystać ze spowiedzi we wtorek od godz. 17:00. Po Eucharystii poświęcone będą pamiątkowe krzyże i odbędzie się krótka próba przed bierzmowaniem.
  5. Arcybiskup Adam Szal udzieli sakramentu bierzmowania w środę o godz. 16:30.
  6. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o godz. 16:30. Spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  7. W kolejne niedziele będziemy odprawiać dodatkową Mszę św. o 12:00, natomiast nie będzie Mszy o godz. 15:30. Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę do puszek na pomoc powodzianom z terenu naszej diecezji.
  8. W sobotę 4 lipca już po raz 40. wyrusza Przemyska Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. Z powodu ograniczeń sanitarnych tradycyjne pielgrzymowanie w tym roku nie jest możliwe. Odbędzie się ono sztafetowo: poszczególne grupy podejmą pieszą wędrówkę tylko na jednym wyznaczonym odcinku. Grupa św. Wojciecha spotka się na Eucharystii w Bazylice Brzozowskiej w najbliższą niedzielę o godz. 8:00 – pod przewodnictwem Ks. Biskupa Krzysztofa Chudzio.
  9. Nasza parafia weźmie udział w Diecezjalnej Sztafecie Różańcowej w sobotę 4 lipca o godz. 19:00. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii czterech osób, które w tym czasie będą odmawiać różaniec w swoich domach. Pozostałych parafian zapraszamy na nabożeństwo fatimskie – w sobotę zaraz po Mszy wieczornej.
  10. Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie zachęca, by zapoznać się z bogatą ofertą kierunków kształcenia. Od nowego roku szkolnego uruchomiony zostanie atrakcyjny kierunek – technik informatyk. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły i na plakatach.