1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach w oktawie Bożego Ciała. Szczególnie podziękowania dla strażaków, ministrantów i dzieci sypiących kwiaty.
  2. Za tydzień zapraszamy na dodatkowe Msze św. o godz. 12:00 i 15:30. W lipcu pozostanie Msza o 12:00, natomiast nie będzie Mszy o 15:30.
  3. Nabożeństwo czerwcowe dziś o 16:30 i w dni powszednie o 17:30.
  4. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu jutro po Mszy wieczornej.
  5. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu imieniny obchodzi o. Jan Zub. Polecajmy w modlitwach solenizanta i jego posługę u Sióstr Służebniczek.
  6. Wznawia swoją działalność Dzienny Dom Pobytu w Brzozowie przy ul. Mickiewicza 14. Zainteresowani proszeni są o kontakt w placówce w najbliższy poniedziałek od godziny 9:00 do 12:00. Liczba miejsc ograniczona.
  7. Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie zachęca, by zapoznać się z bogatą ofertą kierunków kształcenia. Od nowego roku szkolnego uruchomiony zostanie atrakcyjny kierunek – technik informatyk. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły i na plakatach.
  8. Przypominamy, że wierni w kościele powinni nosić maseczki. Komunię św. do ust można przyjąć od głównego celebransa. Pozostali księża powinni udzielać Komunii wyłącznie na rękę.