1. Na prośbę osób zatroskanych o zdrowie swoich najbliższych przypominamy, że wierni w kościele powinni zasłaniać nos i usta maseczką. Na placu kościelnym – przy zachowaniu odpowiedniego dystansu – maseczki nie są obowiązkowe. Komunię św. do ust można przyjąć od głównego celebransa. Pozostali księża powinni udzielać Komunii wyłącznie na rękę. Gorąco prosimy o respektowanie tych zasad!
  2. Do końca czerwca odprawiamy dodatkowe Msze niedzielne o godz. 12:00 i 15:30.
  3. Nabożeństwo z procesją eucharystyczną dziś o 16:30 i w kolejne dni o 17:30. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała nastąpi poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  4. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu jutro po Mszy wieczornej.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 14:15 i 18:00. O godz. 9:00 odprawimy Eucharystię na zakończenie roku szkolnego. W tym dniu można jeść potrawy mięsne.
  6. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12:00. Miejsca w bazylice są zarezerwowane dla rodzin i zaproszonych gości. Podobnie jak w poprzednich latach rodzice dzieci klas drugich zostali poproszeni o pomoc w sprzątaniu bazyliki i placu kościelnego.