1. Dziś adoracja w milczeniu od 11:30 do 12:30. Ponieważ nie zgłoszono dzieci do chrztu, nie będzie dodatkowej Eucharystii.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne. Za tydzień – taca na potrzeby bazyliki.
  3. Jutro wspominamy w liturgii św. Jana z Dukli, patrona archidiecezji. W środę – świętego Benedykta, patrona Europy.
  4. Msza św. w intencji pielgrzymów – uczestników „Drogi Abrahama” będzie odprawiona w sobotę o 18:00.
  5. Brat Józef Stanisławski SJ będzie oprowadzał po bazylice i kaplicy św. Stanisława Kostki w przyszłą niedzielę o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zorganizowane grupy mogą zamawiać przewodnika przez telefon podany na stronie internetowej. Do Ogrodu Biblijnego można wchodzić bez wcześniejszego zgłoszenia.
  6. Na schodach prowadzących od drzwi bazyliki w kierunku parkingu „Pod Parnasem” zamontowano dodatkowe poręcze. Podjazd dla wózków inwalidzkich będzie przygotowany od strony kaplicy św. Andrzeja Boboli na zakończenie trwających tam prac. Rozpoczęto remont kaplicy odpustowej. Zamówiliśmy także dodatkowe, szczelne drzwi do przedsionka bazyliki. Mamy nadzieję, że wykonawca zdąży przed zimą.
  7. Na wniosek inspektorów z Państwowej Straży Pożarnej, została sporządzona instrukcja bezpieczeństwa pożarowego i plan ewakuacji bazyliki, dokupiono gaśnice i agregaty proszkowe, zamontowano oświetlenie ewakuacyjne oraz główny wyłącznik prądu na zewnątrz budynku.
  8. Różaniec św. odśpiewają Róże: *21 Pani Anny Żmuda, *23 Pani Janiny Duplaga, *18 Pana Bolesława Wojtowicza.