1. Intencje z rejonów, które przygotowały ołtarze na Boże Ciało, są podane na tablicy ogłoszeń. Bóg zapłać za przekazane ofiary!
  2. Wczoraj Leszek Balczewski SJ obchodził 60. rocznicę święceń kapłańskich. Wdzięczni Bogu za łaski, których udzielał przez jego posługę, prośmy o zdrowie i błogosławieństwo dla Jubilata.
  3. W czwartek od godz. 19:00 cztery osoby z naszej parafii będą odmawiały różaniec w ramach „Diecezjalnej sztafety różańcowej”. Wszyscy chętni mogą w tym czasie podjąć modlitwę w swoich domach, łącząc się duchowo z pielgrzymującymi na Jasną Górę.
  4. W pierwszy piątek dodatkowa Msza św. o 16:30. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą. Rano odwiedzimy chorych. Kapłan zastępujący ojca Rektora rozpocznie posługę już od godziny 8:00.
  5. Nabożeństwo fatimskie w sobotę zaraz po wieczornej Eucharystii.
  6. W lipcu i sierpniu nieszporów w niedzielę nie będzie.
  7. Wzorując się na jezuickiej próbie żebraczej, od 5 do 14 lipca będą pielgrzymować do naszego sanktuarium mężczyźni z Krakowa i okolic. Więcej informacji w internecie pod hasłem „Droga Abrahama”.
  8. Burmistrz Brzozowa informuje, że firma INSTALBUD zakończyła kolejny etap budowy kanalizacji i prowadzone są czynności odbiorowe.
  9. Różaniec św. odśpiewają Róże: *19 Pani Aleksandry Boroń, *20 Pani Zofii Zygmunt, *15 Pana Kazimierza Zygmunta.