1. Nowenna we wtorek o 17:40. W środę nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli o godz. 17:30.
2. Rozpoczynamy w naszej parafii zbiórkę na sprzątanie kościoła. Zbiórka dotyczy wyłącznie opłaty za bieżący rok 2024. Opłata w tym roku wynosi 25 zł od osoby dorosłej. Podpisane ofiary (imię i nazwisko oraz numer domu) prosimy składać do skrzynki pod chórem, w zakrystii lub kancelarii. Można także ofiarę wysłać przelewem na konto parafii, które znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce: Wspólnota Jezuitów.
3. W styczniu zebraliśmy: na cmentarz 2 700 zł i na zakrystię 942 zł. W święto Ofiarowania Pańskiego na tacę zebraliśmy 5 779 zł. Pieniądze zostaną przekazane dla Sióstr Karmelitanek w Przemyślu i Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu. Za złożoną ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
4. Rodzice dzieci niepełnosprawnych w naszej parafii proszą o przekazanie 1,5% podatku na leczenie i rehabilitację. Za okazaną pomoc serdecznie dziękują. Informacje są dostępne na stoliku po chórem.
5. Zespół Dziewczęcej Służby Maryjnej i małych Pomocników Maryi otrzymał wyróżnienie na XI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rzeszowie. Zespołowi i prowadzącej siostrze Małgorzacie gratulujemy wyróżnienia.
6. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *5 Pani Genowefy Tomkiewicz, *6 Pani Marii Nogaj, *6 Pana Tadeusza Bogackiego.