1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży; w czwartek święto św. Mateusza Apostoła.
2. Imieniny w tym tygodniu obchodzą: o. Stanisław Kałuża, o. Stanisław Owoc, br. Stanisław Stec oraz o. Tomasz Oleniacz. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
3. Książka mszalna na przyszły rok będzie dostępna od 2 października.
4. W przyszłą niedzielę, 24 września, będziemy gościć w naszej parafii pielgrzymów z Brzozowa. Pielgrzymka wyruszy o godz. 15:00 z bazyliki w Brzozowie. W naszym kościele msza święta dla pielgrzymów zostanie odprawiona o godz. 16:00.
5. W przyszłą sobotę na mszy wieczornej i w niedzielę odbędzie się zbiórka na jezuickie misje w Afryce. Kazania wygłosi o. Czesław Tomaszewski SJ.
6. W zeszły poniedziałek rozpoczął się remont w kaplicy cmentarnej. Będziemy wdzięczni za wszelkie ofiary na wsparcie prac remontowych.
7. Burmistrz Brzozowa informuje, że w niedzielę, 24 września, w Domu Strażaka w Starej Wsi o godz. 11:45, odbędzie się zebranie wiejskie podczas którego zostanie zatwierdzony podział funduszu sołeckiego na rok 2023.
8. Centrum „Pod Parnasem” poleca książki o błogosławionej Rodzinie Ulmów m.in. Różaniec z błogosławioną rodziną Ulmów. Zapraszamy również do kawiarenki.
9. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii odbędzie się we wtorek, 19 września, o godz. 17:00 w CSK.
10. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *17 Pani Krystyny Nastał, *18 Pani Anny Data, *12 Pana Mieczysława Lenia.