1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek, 20 marca, uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu imieniny obchodzą: br. Józef Druzgała, br. Józef Stanisławski, o. Józef Kuźniar. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. W sobotę, 25 marca, obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W ramach przygotowania do uroczystości od poniedziałku rozpoczynamy modlitwę nowennową o ochronę życia poczętego. W sobotę, po mszy św. o godz. 7:00, zostanie odmówiony różaniec św. w tej intencji.
2. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Szczegółowe informacje i trasy z naszej okolicy można znaleźć na stronie internetowej: edk.pl. Msza św. dla uczestników Drogi Krzyżowej zostanie odprawiona w piątek, 24 marca, o godz. 20:00 w Brzozowie.
3. W sobotę, 25 marca, po mszy św. wieczornej oraz w niedzielę po każdej mszy św. odbędzie się kiermasz ozdób i stroików wielkanocnych, z których dochód zostanie przeznaczony na działalność Dziewczęcej Służby Maryjnej. Kiermasz odbędzie się w Punkcie Informacyjnym w przejściu do Ogrodu Biblijnego. Również przed wejściem do bazyliki wspólnota będzie zbierała ofiary. Już teraz dziękujemy za okazane wsparcie. Serdecznie zapraszamy.
4. W poniedziałek, 20 marca, o godz. 17:00 w CSK, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
5. Przypominamy, że w przyszły weekend będzie zmiana czasu na letni.
6. Kosz na żywność dla potrzebujących będzie wystawiony w naszym kościele od przyszłego poniedziałku, 27 marca, przez cały tydzień.
7. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *19 Pani Zofii Żmuda, *20 Pani Marzeny Szelast, *12 Pana Mieczysława Lenia.