1. W piątek, 10 marca, ks. bp Krzysztof Chudzio udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania podczas mszy św. o godz. 18:00. Z tego powodu wyjątkowo w tym dniu będzie jedna Droga Krzyżowa o godz. 17:00. W sobotę rozpocznie się Nowenna do św. Józefa. Zachęcamy do modlitwy za Jego wstawiennictwem, szczególnie w intencji rodzin. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:30.
2. W zakrystii są do nabycia świece na stół wielkanocny oraz małe słoiczki miodu, z których dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na działalność Caritas. Pod chórem znajdują się darmowe egzemplarze najnowszego Biuletynu Misyjnego. Zachęcamy do lektury!
3. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po mszy św. wieczornej.
4. Informujemy, że w parafii trwa zbiórka na sprzątanie kościoła. Opłata w tym roku wynosi 20 zł od osoby dorosłej. Podpisane ofiary (imię i nazwisko oraz numer domu) prosimy składać do skrzynki pod chórem, w zakrystii, kancelarii lub przesłać na konto.
5. W lutym zebraliśmy: na tabernakulum: 1 275 zł, na cmentarz: 1 994 zł, na kaplica cmentarną: 875 zł i na sprzątanie kościoła: 24 605 zł. Ogromnie dziękujemy za pomoc i wsparcie!
6. Zapraszamy do Sklepiku Pod Parnasem po wartościowe prezenty, ozdoby wielkanocne, Biblie, pamiątki z okazji I Komunii Świętej oraz ciekawe pozycje książkowe.
7. Dziękujemy panu prezesowi oraz druhom z OSP w Starej Wsi za fachową pomoc przy sprzątaniu kościoła.
8. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starej Wsi informuje o zbiórce elektrośmieci w ramach akcji Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci. Bądź eko, która odbedzie się w dniach od 13 do 15 marca. Miejsce zbiórki: boisko asfaltowe przed głównym wejściem do szkoły. Szczegółowe informacje odnośnie elektrośmieci dostępne są na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych lub klikając tutaj.
9. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *15 Pani Anny Żmuda, *16 Pani Janiny Duplaga, *10 Pana Henryka Zaręby.