1. W tym tygodniu obchodzimy: w sobotę, 4 marca, święto św. Kazimierza, królewicza. W tym dniu imieniny obchodzą: o. Kazimierz Leń oraz o. Kazimierz Trojan. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
2. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:15, a dla dorosłych o godz. 18:40. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:30.
3. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Dodatkowa msza o godz. 16:30. Rano odwiedzimy chorych z komunią świętą. W I sobotę miesiąca: różaniec w naszym kościele o godz. 7:30, a po nim msza św. o godz. 8:00. Po mszy wieczornej nabożeństwo różańcowe poprowadzi wspólnota Effatha. Różaniec męski rozpocznie się mszą o godz. 8:00 rano w świątyni sióstr, a następnie przejdzie do bazyliki.
4. Informujemy, że w parafii trwa zbiórka na sprzątanie naszego kościoła. Opłata w tym roku wynosi 20 zł od osoby dorosłej. Podpisane ofiary (imię i nazwisko oraz numer domu) prosimy składać do skrzynki pod chórem, w zakrystii lub kancelarii. Można także wysłać ofiarę przelewem na konto parafii, które znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce: Wspólnota Jezuitów.
5. W pierwszą niedzielę marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji w przyszłą niedzielę zostanie odprawiona msza św. o godz. 12:00.
6. Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów i ich siedmiorga Dzieci, miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej.
7. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *13 Pani Aleksandry Boroń, *14 Pani Zofii Zygmunt, *9 Pana Tadeusza Sabika
Osoby należące do Róży śp. Pani Teresy Bulewicz są proszone o kontakt z księdzem proboszczem.