1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o 17:15. W soboty o 17:30, a w niedziele o 16:30.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy wieczornej. We wtorek nabożeństwo o 17:40. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:00. Nabożeństwo do św. Andrzej Boboli w październiku o godz. 17:00. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia po różańcu.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II.
  4. Kartki na wypominki znajdują się na ławkach oraz na stoliku pod chórem. Czytelnie wypełnione prosimy przynosić do zakrystii.
  5. Kartki dla Róż Różańcowych można jeszcze odebrać w zakrystii lub w sklepiku Pod Parnasem.
  6. Wręczenie nagród dla wszystkich uczestników konkursu koron Matki Bożej Starowiejskiej odbędzie się w czwartek, 20 października, o godz. 16:50 w bazylice. Jeśli ktoś nie może przybyć w tym dniu, prosimy o kontakt z o. Dominikiem lub s. Agatą.
  7. Warsztaty Terapii Zajęciowej zapraszają na kiermasz stroików nagrobkowych, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 23 października, w godzinach od 8:00 do 13:30. Kiermasz odbędzie się przy budynku WTZ.
  8. Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom za składane ofiary na remont na cmentarzu. Do tej pory zebraliśmy ponad 49 tysięcy złotych. Przypominamy i prosimy o dalsze wsparcie akcji remontowej.
  9. Na stoliku pod chórem znajdują się intencje Apostolstwa Modlitwy.
  10. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: * 5 Pani Genowefy Tomkiewicz, *6 Pani Marii Nogaj, *4 Pana Mariana Dydka.

W tym tygodniu odeszli śp. Tadeusz Tomoń i śp. Krzysztof Data. Wieczne odpoczywanie…