1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej. We wtorek nowenna do Matki Bożej o godz. 17:45. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek, 2 sierpnia, wspomnienie św. Piotra Fabera. W sobotę, 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego.
  3. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Spowiedź przed każdą mszą świętą. Rano odwiedzimy chorych z komunią świętą. Dodatkowa msza święta o godz. 16:30.
  4. W I sobotę miesiąca, 6 sierpnia, różaniec o godz. 7:30, a po nim msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. W tym dniu mężczyzn zapraszamy na Męski Różaniec, który się rozpocznie się mszą świętą w świątyni u Sióstr Służebniczeko o godz. 8:00 rano. Po mszy procesja różańcowa przejdzie do bazyliki starowiejskiej.Nabożeństwo fatimskie w naszej bazylice będzie po mszy św. wieczornej.
  5. Społeczny Komitet Budowy Wodociągów i Kanalizacji w Starej Wsi informuje, że z dniem 3 sierpnia br. rozpoczynamy wypłatę naliczonych proporcjonalnie do wysokości wpłaty zwrotów pieniędzy z tytułu wykonanej kanalizacji. W sierpniu zapraszamy mieszkańców Małej Strony. Szczegółowy harmonogram wypłat jest przedstawiony na tablicach ogłoszeń. Wypłaty będą kontynuowane w kolejnych miesiącach bieżącego roku o czym będziemy informować w następnych komunikatach.
  6. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *9 Pani Stanisławy Dżoń, *10 Pani HelenySobaś, *5 Pana Grzegorza Prajsnar.