1. W poniedziałek adoracjęNajświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej poprowadzi wspólnota Effata. We wtorek nowenna do Matki Bożej o godz. 17:45. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w piątek, 22 lipca, święto św. Marii Magdaleny. W sobotę, 23 lipca, święto św. Brygidy, patronki Europy.
  3. W przyszłym tygodniu, z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, błogosławienie kierowców i pojazdów odbędzie się w niedzielę, 24 lipca po każdej mszy św.
  4. Od 21 do 29 lipca będzie miała miejsce w naszej parafii peregrynacja ikony i relikwii św. Ignacego Loyoli w ramach Jubileuszu 500-lecia nawrócenia założyciela zakonu Jezuitów. Peregrynacja rozpocznie się uroczystą mszą św. w czwartek, 21 lipca, o godz. 18:00.Szczegółowy program peregrynacji znajduje się w gablocie.
  5. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy gościć młodzież ze wspólnoty Magis, która przyjechała na rekolekcje i Ignacjańskie Dni Młodzieży. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do sanktuarium relikwii Krzyża św. na Łysej Górze w terminie 27 sierpnia. W programie również zwiedzanie jaskini Raj. Zapisy w centrum Pod Parnasem od 17 do 24 lipca. Koszt 180 zł, przedpłata 50 zł.
  7. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *5 Pani Genowefy Tomkiewicz, *6 Pani Marii Nogaj, *3 Pana Mariana Żmudy.
  8. W tym tygodniu odeszła do Pana siostra Anna Koziarz, Służebniczka Starowiejska.