1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. Podczas adoracji zostanie odmówiony różaniec w intencji pokoju i ofiar wojny na Ukrainie. We wtorek nowenna do Matki Bożej o 17:45. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7:30 do 17:30. W czwartek modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia o 17:30. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 17:00, a dla dorosłych o 18:40. Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 15:30.
  2. Dnia 3 marca rozpoczęliśmy w Archidiecezji Przemyskiej Nowennę za kapłanów, powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Potrwa ona do piątku, 11 marca. Nowenna odprawiana jest po mszy świętej o godz. 6:00 rano. Serdecznie zachęcamy, aby włączyć się w modlitwę o powołaniaza przyczyną św. Andrzeja Boboli.
  3. Dzisiejsza zbiórka po każdej mszy świętej przeznaczona jest na pomoc uchodźcom z Ukrainy.
  4. W Środę Popielcową zebraliśmy 5345 zł. Pieniądze zostaną również całkowicie przeznaczone na pomoc uchodźcom.
  5. Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, dzisiaj zostanie odprawiona w naszej bazylice msza św. o godz. 14:00.
  6. Chętnych do prenumeraty katolickich pism prosimy o zgłaszanie się w tej sprawie do sklepiku Pod Parnasem.
  7. W sklepiku Pod Parnasem są do odebrania tajemnice różańcowe dla Róż Różańcowych.
  8. Regulamin Cmentarza można pobrać ze strony naszej parafii, pod zakładką kancelaria parafialna (starawies.jezuici.pl/kancelaria-parafialna/).
  9. Różaniec święty odśpiewają Róże: *21 Pani Haliny Tympalskiej, *22 Pani Weroniki Olejarskiej, *9 Pana Tadeusza Sabika.