1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. We wtorek nowenna do Matki Bożej o 17:45. W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli. W czwartek modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia o 17:30. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 17:00, dla dorosłych o 18:40. Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 15:30. Taca z tego nabożeństwa jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. W tym tygodniu rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze święte w Środę Popielcową o godzinie: 6:00, 7:30, 9:00, 14:15 i 18:00. W ten dzień obowiązuje post ścisły, czyli powstrzymanie się od pokarmów mięsnych. Można zjeść dwa posiłki lekkie oraz jeden do syta. Kancelaria w środę będzie wyjątkowo nieczynna.
  3. Piątek, 4 marca, jest I piątkiem miesiąca. Spowiadamy przed każdą mszą świętą. Rano odwiedzimy chorych z komunią św. Dodatkowa msza o 16:30. W sobotę, 5 marca, dodatkowa msza św. o godz. 8:00.
  4. W sobotę, 5 marca, odbędzie się wizytacja kanoniczna w naszej parafii. Będzie jej przewodniczył abp Adam Szal. Uroczysta msza święta połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa we mszy. Po niej wyjątkowo nie będzie czuwania fatimskiego.
  5. W pierwszą niedzielę marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczysta Eucharystia zostanie odprawiona w naszej bazylice 6 marca o godz. 14:00.
  6. W piątek, w święto św. Kazimierza, imieniny obchodzą o. Kazimierz Trojan i o. Kazimierz Leń. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  7. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek, 4 marca, po mszy św. wieczornej.
  8. Różaniec święty odśpiewają Róże: *19 Pani Zofii Żmuda, *20 Pani Marzeny Szelast, *8 Pana Adama Nogaja.