1. Obchodzimy dzisiaj XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, w czasie  którego pochylamy się nad sytuacją chrześcijan w Libanie, którzy każdego dnia zmagają się z wieloma przeciwnościami. Trwający od kilkunastu miesięcy kryzys ekonomiczny pogłębiony wybuchem w bejruckim porcie w sierpniu ubiegłego roku zabiera nadzieję kolejnym rodzinom. Brak prądu, leków, pracy, żywności i środków higienicznych to lista, która każdego dnia prowadzi do wielu tragedii.
    Zachęcamy do włączenia się w działalność Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Na plakacie w gablocie przy wyjściu i na ulotkach, które leżą na stoliku pod chórem oraz na naszej internetowej stronie parafialnej można znaleźć więcej informacji.
    SOLIDARNI Z LIBANEM
  2. Różaniec za zmarłych od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30.
  3. W poniedziałek adorację Najświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej poprowadzi wspólnota Effatha. W środę adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli od godz. 7:30 do 17:30.  
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy świętej o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Ponadto wspólnota Effatha zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu na godzinę 15.30.
  5. Abp Stanisław Gądecki przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, zaapelował o modlitwę i ogólnopolską zbiórkę funduszy w niedzielę, 21 listopada 2021 r., na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskiej. Dlatego w niedzielę za tydzień po każdej Mszy Świętej będzie przeprowadzana przez ministrantów i młodzież zbiórka do puszek na ten cel.
  6. W Centrum „Pod Parnasem” jest do nabycia książeczka z nowenną do świętego Ignacego Loyoli, patrona matek oczekujących potomstwa, oraz specjalne buteleczki na wodę św. Ignacego Loyoli.
  7. Informujemy, że nastąpiła zmiana numeracji Róż Różańcowych. Różaniec święty odśpiewają Róże: *15 Pani Anny Żmuda, *16 Pani Janiny Duplaga, *5 Pana Grzegorza Prajsnar.