1. Dzisiaj, 10 października, obchodzimy XXI dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się! Przed kościołem można złożyć ofiarę na wsparcie uczniów z ubogich rodzin. W zeszłym roku dzięki ogólnopolskiej zbiórce ufundowano stypendia dla ponad 1800 uczniów.
  2. Nabożeństwa różańcowe w październiku odprawiane są w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu jest w poniedziałek po mszy świętej wieczornej, a w środę od godz. 7:30 do 17:30 w kaplicy św. Andrzeja Boboli.
  4. 12 października wspominamy naszego współbrata, bł. Jana Beyzyma, opiekuna trędowatych na Madagaskarze.
  5. W zakrystii oraz na stolikach pod chórem znajdują się karteczki na listopadową modlitwę za zmarłych – wypominki. Po czytelnym wypełnieniu można karteczki przynosić do zakrystii.
  6. Spotkanie zelatorów Róż Różańcowych odbędzie się we wtorek, 12 października, w klasztorzepo mszy świętej wieczornej.
  7. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w środę, 13 października, w klasztorze po mszy świętej wieczornej.
  8. Od niedzieli, 10 października, można zamawiać intencje na rok 2022.
  9. Burmistrz Brzozowa ogłasza dodatkowy nabór Uczestników do Programu Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej – edycja 2021 dla dorosłych mieszkańców Gminy Brzozów z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie deklaracji uczestnictwa w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Brzozowie do 15 października.
  10. Różaniec święty odśpiewają Róże: *11Pani Marii Dytko, *12Pani Marii Nogaj, *19Pana Władysława Gołębia.

 

 

 

 

Nextweek:

Jak wygląda nowenna do Ignacego i Józefa

Effata 18 października