1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii pielgrzymów z Brzozowa. Msza święta dla pielgrzymów zostanie odprawiona o godz. 16:00.
  2. W środę, 29 września, obchodzimy święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu imieniny obchodzą: Michał Szuba SJ i o. Michał Bogusz SJ. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli od 7.30 do 17.30.
  3. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystępują w tym roku szkolnym do I komunii, odbędzie się w czwartek, 30 września, o godz. 17:00 w CSK.
  4. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Msza święta dla dzieci jest o godz. 16:30. Rano odwiedzimy chorych z komunią świętą.
  5. Od piątku, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do soboty różaniec jest odmawiany o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30.
  6. Począwszy od pierwszej soboty października będziemy odprawiać msze święte rano o godz. 8:00 w każdą I sobotę miesiąca. Msza będzie w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. W sposób szczególny chcielibyśmy zaprosić na nią dzieci z rodzicami.
  7. W I sobotę miesiąca, 2 października, po mszy świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  8. W naszej bazylice znajduję się krypta z ciałem sługi Bożego Wojciecha Baudissa SJ. Zachęcamy do modlitwy za jego wstawiennictwem o wyproszenie łaski dla siebie i innych. Obrazki z modlitwą do sługi Bożego znajdują się na stolikach pod chórem.
  9. Prywatna Szkoła Muzyczna I st w Starej Wsi ogłasza zapisy na rok szkolny 2021/2022. Są jeszcze wolne miejsca na: saksofon, gitarę, flet i fortepian. Więcej informacji na ogłoszeniu w szkole podstawowej.
  10. Różaniec święty odśpiewają Róże: *7 Pani Marii Skarbek, *8 Pani Janiny Leśniak, *18 Pana Bolesława Wójtowicza.

W tym tygodniu odszedł do Pana jezuita, o. Piotr Badura SJ. Wieczne odpoczywanie…