1. W sobotę, 18 września, obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, jezuity, patrona dzieci i młodzieży. W tym dniu zapraszamy dzieci z rodzicami na godzinę 9:30 na mszę do bazyliki a po niej do ogrodu biblijnego na wspólną zabawę.
  2. W sobotę imieniny obchodzą: o. Stanisław Owoc SJ i br. Stanisław Stec SJ. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  3. Witamy w naszej parafii br. Piotra Ślosarczyka, który przybył do nas z Gliwic. Brat Piotr będzie pomagał w kościele oraz w naszym domu zakonnym.
  4. W tym tygodniu w piątek, 17 września, wspominamy naszego współbrata św. Roberta Bellarmina, biskupa i doktora Kościoła.
  5. Spotkanie rodziców młodzieży przystępującej do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, 13 września, o godz. 19:00 w CSK.
  6. Urząd Miejski w Brzozowie informuje, że w poniedziałek, 20 września, będą w Starej Wsi odbierane meble i inne odpady wielkogabarytowe. Nie dotyczy to sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady muszą zostać wystawione do godziny 7:00 rano na miejscu dotychczasowego odbioru odpadów.
  7. Różaniec święty odśpiewają Róże: *31 Pani Teresy Bulewicz, *32Pani Marii Herbut, *14 Pana Stanisława Dydka.

Zmarła nasza parafianka śp. Janina Morajko. Wieczne odpoczywanie…